Zatrudnimy pracowników

Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w przemyśle stoczniowym. Interesują nas osoby zarówno doświadczone jak i te, które chcą się przyuczyć do zawodu piaskarz-malarz okrętowy. Pracujemy na terenie SSR Gryfia oraz MSR Świnoujście. Możliwe wyjazdy za granicę.

Dla chętnych telefon kontaktowy 514-787-652

Pierwsza część projektu Gudrun zakończona!

Pierwsza część projektu Gudrun zakończona!

W marcu zakończyliśmy pierwszą część prac projektu Gudrun na terenie Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu.

Zakres naszych prac obejmował piaskowanie konstrukcji metalowych do klasy SA 2 1/2, malowanie powierzchni metalowych zestawami farb Jotun, nakładanie powłok antypoślizgowych Hummervoll oraz wytyczanie ścieżek ewakuacyjnych. Obecnie przygotowujemy się do dalszej pracy na projektach offshore.

Aplikacja Hummervoll na projekcie Gudrun

Aplikacja Hummervoll na projekcie Gudrun

W lutym br. rozpoczęliśmy aplikację masy antypoślizgowej na pokładzie sekcji platformy wiertniczej Gudrun na Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu.

Pierwszy remont statku

Pierwszy remont statku

Od kilka dni trwają prace antykorozyjne na jednostce towarowej przy nabrzeżu Nowa Odra.

Nowa siedziba Malak-Trap

Nowa siedziba Malak-Trap

Zapraszamy do naszej nowej siedziby przy ul. Dubois w Szczecinie. Prace będziemy wykonywać przy nabrzeżu Arsenał-Nowa Odra lub u klienta.

Zapraszamy do współpracy.

Rozpoczęcie projektu Gudrun

Rozpoczęcie projektu Gudrun

W listopadzie 2011 r. rozpoczęliśmy prace antykorozyjne na projekcie Gudrun dla Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu. Projekt rozpoczęto od wykonania paneli kontrolnych przez naszych malarzy akceptując ich jednocześnie przy wykonaniu projektu.